Acer CB240 LCD LED Panel AUO 23.8" UHD Non GLARE M238DAN01.1 Q0-Z19 LF 14MS
Availability:
Inquire
  • 1 of 1-image forAcer CB240 LCD LED Panel AUO 23.8 UHD Non GLARE M238DAN01.1 Q0-Z19 LF 14MS
Toolkit Coupon
Chat
Call 201-442-0091
Email sales@blisscomputers.net
Description
  • Brand: Unknown Groups
  • Condition: NEW
  • Commodity: Unknown Groups
  • Dead Pixel Policy: In Accordance with ISO 13406-2 norm.
  • Source: Factory Direct
  • Packaging: Fragile Customized Package
  • Compatibility: OEM
  • Warranty Information: Covered by 30-day replacement warranty.
KL.23805.004
G247
Display Upgrade - Downgrade Experiments
Considering upgrading your existing screen (e.g., 60Hz → 144Hz, FHD → QHD or 4K)?