Dell Precision M6800 17.3" Laptop Screen LCD 1920x1080 N173HGE-L11 Rev.C1
  • 1 of 7-image forDell Precision M6800 17.3" Laptop Screen LCD 1920x1080 N173HGE-L11 Rev.C1
  • 2 of 7-image forDell Precision M6800 17.3" Laptop Screen LCD 1920x1080 N173HGE-L11 Rev.C1
  • 3 of 7-image forDell Precision M6800 17.3" Laptop Screen LCD 1920x1080 N173HGE-L11 Rev.C1
  • 4 of 7-image forDell Precision M6800 17.3" Laptop Screen LCD 1920x1080 N173HGE-L11 Rev.C1
  • 5 of 7-image forDell Precision M6800 17.3" Laptop Screen LCD 1920x1080 N173HGE-L11 Rev.C1
  • 6 of 7-image forDell Precision M6800 17.3" Laptop Screen LCD 1920x1080 N173HGE-L11 Rev.C1
  • 7 of 7-image forDell Precision M6800 17.3" Laptop Screen LCD 1920x1080 N173HGE-L11 Rev.C1
Toolkit Coupon
Description
Dell 391-BBGI
Gigabyte P27k
Title - N173HGE-L11 REV.C1, M6800
Display Upgrade - Downgrade Experiments
Considering upgrading your existing screen (e.g., 60Hz → 144Hz, FHD → QHD or 4K)?