HP EliteBook 820 G3 12.5" LCD Screen 1366x768 HD HB125WX1-201
  • 1 of 5-image forHP EliteBook 820 G3 12.5" LCD Screen 1366x768 HD HB125WX1-201
  • 2 of 5-image forHP EliteBook 820 G3 12.5" LCD Screen 1366x768 HD HB125WX1-201
  • 3 of 5-image forHP EliteBook 820 G3 12.5" LCD Screen 1366x768 HD HB125WX1-201
  • 4 of 5-image forHP EliteBook 820 G3 12.5" LCD Screen 1366x768 HD HB125WX1-201
  • 5 of 5-image forHP EliteBook 820 G3 12.5" LCD Screen 1366x768 HD HB125WX1-201
Toolkit Coupon
Description
  • Brand: Non Touch Screen
  • Size: 12.5"
  • Backlight Type: LED
  • Backlight Lamp: DIODE
  • Pin Connection: 30 Pins
Dell Y2HM9 0Y2HM9 HB125WX1-201 HB125WX1-201 HP 730535-001
Dell Latitude 5250 Dell Latitude E7240 (7240-6006) Dell Latitude 5250
Title - HB125WX1-201, G3
Display Upgrade - Downgrade Experiments
Considering upgrading your existing screen (e.g., 60Hz → 144Hz, FHD → QHD or 4K)?