Ivo R156nwf7 R2 Hw 1.3 2.2 2.3 FHD 40 Pin Lcd Touch
Description
View AllClose
- Brand: Touch Panel
- Size: 15.6"
- Resolution: Full HD
- Pixels: 1920 x 1080
- Backlight Type: LED
- Backlight Lamp: DIODE
- Connector: Narrow
- Pin Connection: 40 Pins
- Side: Bottom Right
- Frame: Narrow Frame
- Condition: NEW
- Commodity: Touch Panel
- Technology: In-Cell On-Cell, Touch
- Dead Pixel Policy: In Accordance with ISO 13406-2 norm.
- Source: Factory Direct
- Packaging: Fragile Customized Package
- Compatibility: OEM
- Warranty Information: Covered by 30-day replacement warranty.
Lenovo T15 (type 20S6, 20S7) Laptop (ThinkPad) - Type 20S6
Lenovo 5D10V82353
Lenovo SD10Q67027
mn: LENOVO T15 GEN1
Title - 40, R156NWF7, R2
Lenovo SD10Q67027
mn: LENOVO T15 GEN1
Title - 40, R156NWF7, R2
Videos
View AllCloseDisplay Upgrade - Downgrade Experiments
Considering upgrading your existing screen (e.g., 60Hz → 144Hz, FHD → QHD or 4K)?