Lenovo Ideapad 300-17ISK 17.3" Laptop LCD LED Screen B173RTN02.2
  • 1 of 10-image forLenovo Ideapad 300-17ISK 17.3" Laptop LCD LED Screen B173RTN02.2
  • 2 of 10-image forLenovo Ideapad 300-17ISK 17.3" Laptop LCD LED Screen B173RTN02.2
  • 3 of 10-image forLenovo Ideapad 300-17ISK 17.3" Laptop LCD LED Screen B173RTN02.2
  • 4 of 10-image forLenovo Ideapad 300-17ISK 17.3" Laptop LCD LED Screen B173RTN02.2
  • 5 of 10-image forLenovo Ideapad 300-17ISK 17.3" Laptop LCD LED Screen B173RTN02.2
  • 6 of 10-image forLenovo Ideapad 300-17ISK 17.3" Laptop LCD LED Screen B173RTN02.2
  • 7 of 10-image forLenovo Ideapad 300-17ISK 17.3" Laptop LCD LED Screen B173RTN02.2
  • 8 of 10-image forLenovo Ideapad 300-17ISK 17.3" Laptop LCD LED Screen B173RTN02.2
  • 9 of 10-image forLenovo Ideapad 300-17ISK 17.3" Laptop LCD LED Screen B173RTN02.2
  • 10 of 10-image forLenovo Ideapad 300-17ISK 17.3" Laptop LCD LED Screen B173RTN02.2
Toolkit Coupon
SR304.18
Description
Order Pre-Verification Strongly Recommended.
Does it ✓ FIT your system? [Use our Pre Verification help.]
✅  2.Listed is non Touch 30 pin thin Screen with bottom left connection. * 3.Listed is not touch screen assembly. You are not paying for us for touch screen assembly.
  • Brand: Non Touch Screen
  • Size: 17.3"
  • Backlight Lamp: DIODE
  • Pin Connection: 30 Pins