Lenovo yoga 500 14isk 14" FHD LED LCD Touch Screen Digitizer Bezel Assembly 80R5
Description
View AllClose
- Brand: Touch Screen Assembly
- Size: 14.0"
- Resolution: Full HD
- Pixels: 1920 x 1080
- Special Note: Fully Compatible to WXGA HD and FULL HD Res.
- Backlight Type: LED
- Backlight Lamp: DIODE
- Connector: EDP
- Pin Connection: 30 Pins