LTN140AT26 LTN140AT26-401 14.0" Glossy LED LCD HD Laptop Screen Samsung
Condition:
Used
  • 1 of 10-image forLTN140AT26 LTN140AT26-401 14.0" Glossy LED LCD HD Laptop Screen Samsung
  • 2 of 10-image forLTN140AT26 LTN140AT26-401 14.0" Glossy LED LCD HD Laptop Screen Samsung
  • 3 of 10-image forLTN140AT26 LTN140AT26-401 14.0" Glossy LED LCD HD Laptop Screen Samsung
  • 4 of 10-image forLTN140AT26 LTN140AT26-401 14.0" Glossy LED LCD HD Laptop Screen Samsung
  • 5 of 10-image forLTN140AT26 LTN140AT26-401 14.0" Glossy LED LCD HD Laptop Screen Samsung
  • 6 of 10-image forLTN140AT26 LTN140AT26-401 14.0" Glossy LED LCD HD Laptop Screen Samsung
  • 7 of 10-image forLTN140AT26 LTN140AT26-401 14.0" Glossy LED LCD HD Laptop Screen Samsung
  • 8 of 10-image forLTN140AT26 LTN140AT26-401 14.0" Glossy LED LCD HD Laptop Screen Samsung
  • 9 of 10-image forLTN140AT26 LTN140AT26-401 14.0" Glossy LED LCD HD Laptop Screen Samsung
  • 10 of 10-image forLTN140AT26 LTN140AT26-401 14.0" Glossy LED LCD HD Laptop Screen Samsung
Toolkit Coupon
Description
  • Brand: Non Touch Screen
  • Size: 14.0"
  • Backlight Lamp: DIODE
  • Pin Connection: 40 Pins
  • Side: Bottom Left
  • Finish: Matte/Glossy write in checkout note. Avoid RMA Fees.
  • Condition: Used
  • Commodity: Non Touch Screen
  • Technology: Non Touch
LTN140AT26-T01 LTN140AT26 Lenovo 18200229 LTN140AT26-l01 Lenovo 18200247
Title - SAMSUNG LTN140AT26, SAMSUNG LTN140AT26-401
Display Upgrade - Downgrade Experiments
Considering upgrading your existing screen (e.g., 60Hz → 144Hz, FHD → QHD or 4K)?