Ne133qdm-n60 Lp133wq1-spd1 Matrix Lcd Screen Qhd 2.5k IPS 100%srgb 2560x1600
Description
View AllClose
- Brand: Non Touch Screen
- Size: 13.3"
- Resolution: WQXGA QHD+
- Pixels: 2560 x 1600
- Backlight Type: LED
- Backlight Lamp: DIODE
- Connector: Split
- Pin Connection: 40 Pins
- Condition: NEW
- Refresh Rate: 60Hz