NE156QHM-NZ2 V8.0 QHD 2560x1440 40 Pin 15.6" LED LCD Screen Display
Description
View AllClose
- Brand: Non Touch Screen
- Size: 15.6"
- Resolution: WQHD
- Pixels: 2560 x 1440
- Backlight Type: LED
- Backlight Lamp: DIODE
- Connector: Standard
- Pin Connection: 40 Pins
- Side: Bottom Right
- Finish: Matte/Glossy write in checkout note. Avoid RMA Fees.
- Condition: NEW
- Refresh Rate: 240Hz
- Commodity: Non Touch Screen
- Technology: 240Hz