NV140WUM-N44 14" LCD 1920X1200 Screen Display 30 Pin Non Touch NV140WUM N44
- Availability:
- Available for online orders only. No rush shipping.
Description
View AllClose
- Brand: Non Touch Screen
- Size: 14.0"
- Resolution: FHD+ WUXGA
- Pixels: 1920 x 1200
- Backlight Type: LED
- Backlight Lamp: DIODE
- Pin Connection: 30 Pins