12.5" Dell XPS 12 9Q23 LCD Screen Touch Digitizer Assembly LP125WF1-SPA2 XPS
Description
View AllClose
- Brand: Touch Screen Assembly
- Size: 12.5"
- Resolution: Full HD
- Pixels: 1920 x 1080
- Backlight Type: LED
- Backlight Lamp: DIODE
- Pin Connection: 40 Pins
- Side: Bottom Left
- Finish: Transparent
- Condition: NEW
- Commodity: Touch Screen Assembly
- Technology: 2-in-1, Touch
- Dead Pixel Policy: In Accordance with ISO 13406-2 norm.
- Source: Factory Direct
- Packaging: Fragile Customized Package
- Compatibility: OEM
- Warranty Information: Covered by 30-day replacement warranty.
LP125WF1(SP)(E2) Dell 19CFG 019CFG Dell F9TMN 0F9TMN Dell 19CFG 019CFG LP125WF1(SP)(A2)
6091L-2140A
Dell 19CFG 019CFG LP125WF1(SP)(A2)
Dell HD7F8 0HD7F8
Dell 19CFG 019CFG LP125WF1(SP)(A2) Dell 0320-9373 320-9373 Dell 19CFG 019CFG
Dell 15RDF
Dell 015RDF
Dell F9TMN 0F9TMN
Dell PY6P2
Dell 0PY6P2
LP125WF1(SP)(A4)
Dell 19CFG 019CFG
DELL 320-9373
Dell 0wv501
LP125WF1(SP)(A3)
Dell 230-12587
6091L-2140A
Dell HD7F8 0HD7F8
Dell 15RDF
Dell 015RDF
Dell F9TMN 0F9TMN
Dell PY6P2
Dell 0PY6P2
LP125WF1(SP)(A4)
Dell 19CFG 019CFG
Dell 0wv501
LP125WF1(SP)(A3)
DELL XPS L221X Dell XPS12 9Q23
DELL XPS 9Q33
DELL Latitude E7240
DELL Latitude E7240 P22S
DELL XPS L221X
DELL XPS 12 9Q23
Dell XPS 12 9Q23
DELL XPS 9Q33
DELL Latitude E7240
DELL Latitude E7240 P22S
DELL XPS L221X
Title - LP125WF1-SPA2, DELL 12
Videos
View AllCloseDisplay Upgrade - Downgrade Experiments
Considering upgrading your existing screen (e.g., 60Hz → 144Hz, FHD → QHD or 4K)?