12.5" LCD Screen Touch Digitizer Assembly Dell XPS 12 9Q33 FHD LP125WF1-SPA3
- Availability:
- Available for online orders only. No rush shipping.
Description
View AllClose
- Brand: Touch Screen Assembly
- Size: 12.5"
- Backlight Lamp: DIODE
- Pin Connection: 40 Pins
- Side: Bottom Left
- Finish: Transparent
- Condition: NEW
- Commodity: Touch Screen Assembly
- Technology: Touch
- Dead Pixel Policy: In Accordance with ISO 13406-2 norm.
- Source: Factory Direct
- Packaging: Fragile Customized Package
- Compatibility: OEM
- Warranty Information: Covered by 30-day replacement warranty.
LP125WF1(SP)(A3)
LP125WF1-SPE3
Dell PG1KX
Dell 0PG1KX
Dell HD7F8
Dell 0HD7F8
Dell HD7F8 0HD7F8
lp125wf1(sp)(e3)
dp/n # 0rm3yv
Dell 391-BBCO Dell PG1KX 0PG1KX
Dell X9JK9 0X9JK9
Dell 391-BBCO
LP125WF1 SPA3
Dell PG1KX
Dell 0PG1KX
Dell HD7F8
Dell 0HD7F8
Dell HD7F8 0HD7F8
dp/n # 0rm3yv
Dell X9JK9 0X9JK9
Dell 391-BBCO
LP125WF1 SPA3
Dell XPS 12 9Q33
DELL XPS 9Q33
Dell Xps 9q33 Dell Ultrabook 12 9q33
Dell XPS12 12 9Q33
Dell XPS 12 MLK
DELL XPS 9Q33
Dell XPS12 12 9Q33
Dell XPS 12 MLK
Title - LP125WF1-SPA3, DELL 12
Videos
View AllCloseDisplay Upgrade - Downgrade Experiments
Considering upgrading your existing screen (e.g., 60Hz → 144Hz, FHD → QHD or 4K)?