12.5" Led Screen Dell Latitude E7250 LCD Laptop Lp125wh2(tp)(m1) 0t6t7k
  • 1 of 5-image for12.5" Led Screen Dell Latitude E7250 LCD Laptop Lp125wh2(tp)(m1) 0t6t7k
  • 2 of 5-image for12.5" Led Screen Dell Latitude E7250 LCD Laptop Lp125wh2(tp)(m1) 0t6t7k
  • 3 of 5-image for12.5" Led Screen Dell Latitude E7250 LCD Laptop Lp125wh2(tp)(m1) 0t6t7k
  • 4 of 5-image for12.5" Led Screen Dell Latitude E7250 LCD Laptop Lp125wh2(tp)(m1) 0t6t7k
  • 5 of 5-image for12.5" Led Screen Dell Latitude E7250 LCD Laptop Lp125wh2(tp)(m1) 0t6t7k
Toolkit Coupon
Description
  • Brand: Non Touch Screen
  • Size: 12.5"
  • Resolution: WXGA HD
  • Pixels: 1366 x 768
  • Backlight Type: LED
  • Backlight Lamp: DIODE
  • Pin Connection: 30 Pins
  • Side: Bottom Right
  • Finish: Matte/Glossy write in checkout note. Avoid RMA Fees.
  • Condition: NEW
  • Commodity: Non Touch Screen
  • Technology: Non Touch
  • Dead Pixel Policy: In Accordance with ISO 13406-2 norm.
  • Source: Factory Direct
  • Packaging: Fragile Customized Package
  • Compatibility: OEM
  • Warranty Information: Covered by 30-day replacement warranty.
LP125WH2 (TP)(M1) DELL 0T6T7K T6T7K Dell Y2HM9 0Y2HM9 HB125WX1-201 HB125WX1-201 HP 730535-001
Dell Latitude E5250 Dell Latitude 5250 Dell Latitude E7240 (7240-6006) Dell Latitude 5250
Title - DELL 0T6T7K, E7250, LP125WH2(TP)(M1)
Display Upgrade - Downgrade Experiments
Considering upgrading your existing screen (e.g., 60Hz → 144Hz, FHD → QHD or 4K)?