120Hz QHD LCD Screen IPS Display Panel NE140QDM-NX1 BOE0A1D 2560x1600 40 Pin
  • 1 of 11-image for120Hz QHD LCD Screen IPS Display Panel NE140QDM-NX1 BOE0A1D 2560x1600 40 Pin
  • 2 of 11-image for120Hz QHD LCD Screen IPS Display Panel NE140QDM-NX1 BOE0A1D 2560x1600 40 Pin
  • 3 of 11-image for120Hz QHD LCD Screen IPS Display Panel NE140QDM-NX1 BOE0A1D 2560x1600 40 Pin
  • 4 of 11-image for120Hz QHD LCD Screen IPS Display Panel NE140QDM-NX1 BOE0A1D 2560x1600 40 Pin
  • 5 of 11-image for120Hz QHD LCD Screen IPS Display Panel NE140QDM-NX1 BOE0A1D 2560x1600 40 Pin
  • 6 of 11-image for120Hz QHD LCD Screen IPS Display Panel NE140QDM-NX1 BOE0A1D 2560x1600 40 Pin
  • 7 of 11-image for120Hz QHD LCD Screen IPS Display Panel NE140QDM-NX1 BOE0A1D 2560x1600 40 Pin
  • 8 of 11-image for120Hz QHD LCD Screen IPS Display Panel NE140QDM-NX1 BOE0A1D 2560x1600 40 Pin
  • 9 of 11-image for120Hz QHD LCD Screen IPS Display Panel NE140QDM-NX1 BOE0A1D 2560x1600 40 Pin
  • 10 of 11-image for120Hz QHD LCD Screen IPS Display Panel NE140QDM-NX1 BOE0A1D 2560x1600 40 Pin
  • 11 of 11-image for120Hz QHD LCD Screen IPS Display Panel NE140QDM-NX1 BOE0A1D 2560x1600 40 Pin
Toolkit Coupon
SR371.58
Description
Order Pre-Verification Strongly Recommended.
Does it ✓ FIT your system? [Use our Pre Verification help.]
✅  1. We need your screen part number in check out notes to process order.
  • Brand: Non Touch Screen
  • Size: 14.0"
  • Resolution: WQXGA QHD+
  • Pixels: 2560 x 1600
  • Backlight Type: LED
  • Backlight Lamp: DIODE
  • Connector: EDP1.4
  • Pin Connection: 40 Pins
  • Side: Bottom Right
  • Frame: Narrow Frame
  • Finish: Matte/Glossy write in checkout note. Avoid RMA Fees.
  • Condition: NEW
  • Refresh Rate: 120Hz
  • Commodity: Non Touch Screen
  • Technology: 120Hz, DCI-P3, IPS, Non Touch