13.3" 1366x768 HD LED LCD Screen Display Panel N133BGA-EA2 B133XTN03.0 30 Pin
  • 1 of 11-image for13.3" 1366x768 HD LED LCD Screen Display Panel N133BGA-EA2 B133XTN03.0 30 Pin
  • 2 of 11-image for13.3" 1366x768 HD LED LCD Screen Display Panel N133BGA-EA2 B133XTN03.0 30 Pin
  • 3 of 11-image for13.3" 1366x768 HD LED LCD Screen Display Panel N133BGA-EA2 B133XTN03.0 30 Pin
  • 4 of 11-image for13.3" 1366x768 HD LED LCD Screen Display Panel N133BGA-EA2 B133XTN03.0 30 Pin
  • 5 of 11-image for13.3" 1366x768 HD LED LCD Screen Display Panel N133BGA-EA2 B133XTN03.0 30 Pin
  • 6 of 11-image for13.3" 1366x768 HD LED LCD Screen Display Panel N133BGA-EA2 B133XTN03.0 30 Pin
  • 7 of 11-image for13.3" 1366x768 HD LED LCD Screen Display Panel N133BGA-EA2 B133XTN03.0 30 Pin
  • 8 of 11-image for13.3" 1366x768 HD LED LCD Screen Display Panel N133BGA-EA2 B133XTN03.0 30 Pin
  • 9 of 11-image for13.3" 1366x768 HD LED LCD Screen Display Panel N133BGA-EA2 B133XTN03.0 30 Pin
  • 10 of 11-image for13.3" 1366x768 HD LED LCD Screen Display Panel N133BGA-EA2 B133XTN03.0 30 Pin
  • 11 of 11-image for13.3" 1366x768 HD LED LCD Screen Display Panel N133BGA-EA2 B133XTN03.0 30 Pin
Toolkit Coupon
Description
Order Pre-Verification Strongly Recommended.
Does it ✓ FIT your system? [Use our Pre Verification help.]
Title - N133BGA-EA2, B133XTN03.0
View AllClose
Videos
Display Upgrade - Downgrade Experiments
Considering upgrading your existing screen (e.g., 60Hz → 144Hz, FHD → QHD or 4K)?