13.3" FHD IPS LCD Screen 60Hz 30 Pin LED Replacement LQ133M1JW41 Non Touch
  • 1 of 14-image for13.3" FHD IPS LCD Screen 60Hz 30 Pin LED Replacement LQ133M1JW41 Non Touch
  • 2 of 14-image for13.3" FHD IPS LCD Screen 60Hz 30 Pin LED Replacement LQ133M1JW41 Non Touch
  • 3 of 14-image for13.3" FHD IPS LCD Screen 60Hz 30 Pin LED Replacement LQ133M1JW41 Non Touch
  • 4 of 14-image for13.3" FHD IPS LCD Screen 60Hz 30 Pin LED Replacement LQ133M1JW41 Non Touch
  • 5 of 14-image for13.3" FHD IPS LCD Screen 60Hz 30 Pin LED Replacement LQ133M1JW41 Non Touch
  • 6 of 14-image for13.3" FHD IPS LCD Screen 60Hz 30 Pin LED Replacement LQ133M1JW41 Non Touch
  • 7 of 14-image for13.3" FHD IPS LCD Screen 60Hz 30 Pin LED Replacement LQ133M1JW41 Non Touch
  • 8 of 14-image for13.3" FHD IPS LCD Screen 60Hz 30 Pin LED Replacement LQ133M1JW41 Non Touch
  • 9 of 14-image for13.3" FHD IPS LCD Screen 60Hz 30 Pin LED Replacement LQ133M1JW41 Non Touch
  • 10 of 14-image for13.3" FHD IPS LCD Screen 60Hz 30 Pin LED Replacement LQ133M1JW41 Non Touch
  • 11 of 14-image for13.3" FHD IPS LCD Screen 60Hz 30 Pin LED Replacement LQ133M1JW41 Non Touch
  • 12 of 14-image for13.3" FHD IPS LCD Screen 60Hz 30 Pin LED Replacement LQ133M1JW41 Non Touch
  • 13 of 14-image for13.3" FHD IPS LCD Screen 60Hz 30 Pin LED Replacement LQ133M1JW41 Non Touch
  • 14 of 14-image for13.3" FHD IPS LCD Screen 60Hz 30 Pin LED Replacement LQ133M1JW41 Non Touch
Toolkit Coupon
Description
Order Pre-Verification Strongly Recommended.
Does it ✓ FIT your system? [Use our Pre Verification help.]
✅  1. We need your existing screen part number to match up connections.
LQ133M1JW41
EDID SHP14B8
Razer Blade Stealth i7 Razer Blade Stealth 13 RZ09 Toshiba Dynabook GX83
Toshiba Dynabook Port g X30L-K
Title - LQ133M1JW41, 30
View AllClose
Videos
Display Upgrade - Downgrade Experiments
Considering upgrading your existing screen (e.g., 60Hz → 144Hz, FHD → QHD or 4K)?