13.3" LCD Screen Touch Assembly LQ133M1JW03 Dell Latitude 13 7350 1920X1080
  • 1 of 4-image for13.3" LCD Screen Touch Assembly LQ133M1JW03 Dell Latitude 13 7350 1920X1080
  • 2 of 4-image for13.3" LCD Screen Touch Assembly LQ133M1JW03 Dell Latitude 13 7350 1920X1080
  • 3 of 4-image for13.3" LCD Screen Touch Assembly LQ133M1JW03 Dell Latitude 13 7350 1920X1080
  • 4 of 4-image for13.3" LCD Screen Touch Assembly LQ133M1JW03 Dell Latitude 13 7350 1920X1080
Toolkit Coupon
Description
Order Pre-Verification Strongly Recommended.
Does it ✓ FIT your system? [Use our Pre Verification help.]
✅  1. We need your laptop service tag to match up screen details.
Dell A146A1
Dell JXR2F 0JXR2F Dell MF09D 0MF09D
Dell JXR2F 0JXR2F
Dell MF09D 0MF09D
Dell R5WNP
Dell T1YC4
Dell 0T1YC4
Dell 0308X0
LQ133M1JW03-E DP/N 0308X0 LQ133M1JW03 LQ133M1JW03-E DP/N 0308X0
Dell Latitude 13 7350
DP/N: A146A1; MF09D; JXR2F
Title - LQ133M1JW03, 13 7350
Display Upgrade - Downgrade Experiments
Considering upgrading your existing screen (e.g., 60Hz → 144Hz, FHD → QHD or 4K)?