13.5" IPS QHD WLED LCD Screen Display Panel B135QAN01.0 AUO1013 2256x1504 40 pin
Availability:
Available for online orders only. No rush shipping.
Shipping:
Real-time Shipping Charges   About   International Shipping
Looking for Local Pick-Up - Print this Pick-Up Slip
  • 1 of 6-image for13.5" IPS QHD WLED LCD Screen Display Panel B135QAN01.0 AUO1013 2256x1504 40 pin
  • 2 of 6-image for13.5" IPS QHD WLED LCD Screen Display Panel B135QAN01.0 AUO1013 2256x1504 40 pin
  • 3 of 6-image for13.5" IPS QHD WLED LCD Screen Display Panel B135QAN01.0 AUO1013 2256x1504 40 pin
  • 4 of 6-image for13.5" IPS QHD WLED LCD Screen Display Panel B135QAN01.0 AUO1013 2256x1504 40 pin
  • 5 of 6-image for13.5" IPS QHD WLED LCD Screen Display Panel B135QAN01.0 AUO1013 2256x1504 40 pin
  • 6 of 6-image for13.5" IPS QHD WLED LCD Screen Display Panel B135QAN01.0 AUO1013 2256x1504 40 pin
Toolkit Coupon
We are actively restocking products.
Description
Order Pre-Verification Strongly Recommended.
Does it ✓ FIT your system? [Use our Pre Verification help.]
✅  2.Listed is non Touch Screen. Just Raw Screen. No Touch Glass or Assembly is included.
  • Brand: Non Touch Screen
  • Size: 13.5"
  • Resolution: QHD
  • Pixels: 2256 x 1504
  • Backlight Type: LED
  • Backlight Lamp: DIODE
  • Finish: Matte/Glossy write in checkout note. Avoid RMA Fees.
  • Condition: NEW
  • Refresh Rate: 60Hz