14.0" 1366x768 40 Pin LCD LED Display Screen LTN140AT21-T03
  • 1 of 3-image for14.0" 1366x768 40 Pin LCD LED Display Screen LTN140AT21-T03
  • 2 of 3-image for14.0" 1366x768 40 Pin LCD LED Display Screen LTN140AT21-T03
  • 3 of 3-image for14.0" 1366x768 40 Pin LCD LED Display Screen LTN140AT21-T03
Toolkit Coupon
Description
Order Pre-Verification Strongly Recommended.
Does it ✓ FIT your system? [Use our Pre Verification help.]
✅  1.We need your laptop brand and model.
✅  2.Will only fit Toshiba brand laptops.
✅  3. Will not fit Samsung Brand Laptops.
  • Brand: Non Touch Screen
  • Size: 14.0"
  • Backlight Lamp: DIODE
  • Pin Connection: 40 Pins