14.0" 2560x1440 IPS LED LCD Screen B140QAN01.5 Lenovo ThinkPad T470 T470S
  • 1 of 5-image for14.0" 2560x1440 IPS LED LCD Screen B140QAN01.5 Lenovo ThinkPad T470 T470S
  • 2 of 5-image for14.0" 2560x1440 IPS LED LCD Screen B140QAN01.5 Lenovo ThinkPad T470 T470S
  • 3 of 5-image for14.0" 2560x1440 IPS LED LCD Screen B140QAN01.5 Lenovo ThinkPad T470 T470S
  • 4 of 5-image for14.0" 2560x1440 IPS LED LCD Screen B140QAN01.5 Lenovo ThinkPad T470 T470S
  • 5 of 5-image for14.0" 2560x1440 IPS LED LCD Screen B140QAN01.5 Lenovo ThinkPad T470 T470S
Toolkit Coupon
Description
Order Pre-Verification Strongly Recommended.
Does it ✓ FIT your system? [Use our Pre Verification help.]
✅  1.Listed is 40 pin RAW Screen Non Touch with tabs as shown in picture. Again Non Touch Screen.
✅  2.Its not Touch Screen Assembly.
✅  3.We need your existing screen part number and picture to match up.
  • Brand: Non Touch Screen
  • Size: 14.0"
  • Resolution: WQHD
  • Pixels: 2560 x 1440
  • Backlight Type: LED
  • Backlight Lamp: DIODE
  • Pin Connection: 40 Pins