14.0" LED LCD In-Cell Touch Screen Display B140HAK03.0 eDP 40 Pin 1920x1080 IPS FHD
  • 1 of 8-image for14.0" LED LCD In-Cell Touch Screen Display B140HAK03.0 eDP 40 Pin 1920x1080 IPS FHD
  • 2 of 8-image for14.0" LED LCD In-Cell Touch Screen Display B140HAK03.0 eDP 40 Pin 1920x1080 IPS FHD
  • 3 of 8-image for14.0" LED LCD In-Cell Touch Screen Display B140HAK03.0 eDP 40 Pin 1920x1080 IPS FHD
  • 4 of 8-image for14.0" LED LCD In-Cell Touch Screen Display B140HAK03.0 eDP 40 Pin 1920x1080 IPS FHD
  • 5 of 8-image for14.0" LED LCD In-Cell Touch Screen Display B140HAK03.0 eDP 40 Pin 1920x1080 IPS FHD
  • 6 of 8-image for14.0" LED LCD In-Cell Touch Screen Display B140HAK03.0 eDP 40 Pin 1920x1080 IPS FHD
  • 7 of 8-image for14.0" LED LCD In-Cell Touch Screen Display B140HAK03.0 eDP 40 Pin 1920x1080 IPS FHD
  • 8 of 8-image for14.0" LED LCD In-Cell Touch Screen Display B140HAK03.0 eDP 40 Pin 1920x1080 IPS FHD
Toolkit Coupon
Description
Order Pre-Verification Strongly Recommended.
Does it ✓ FIT your system? [Use our Pre Verification help.]
B140HAK03.0 H/W 3A KL.14005.040, B140HAK03.0 KL.14005.040 B140HAK03.0 KL.CB714.1WT AUO AUO303D EDID KL.14005.040, B140HAK03.0 KL.14005.040 B140HAK03.0 KL.CB714.1WT AUO AUO303D EDID