14" 16:10 165Hz 2.5K LED LCD Screen IPS Display Panel B140QAN06.S 2560x1600
  • 1 of 11-image for14" 16:10 165Hz 2.5K LED LCD Screen IPS Display Panel B140QAN06.S 2560x1600
  • 2 of 11-image for14" 16:10 165Hz 2.5K LED LCD Screen IPS Display Panel B140QAN06.S 2560x1600
  • 3 of 11-image for14" 16:10 165Hz 2.5K LED LCD Screen IPS Display Panel B140QAN06.S 2560x1600
  • 4 of 11-image for14" 16:10 165Hz 2.5K LED LCD Screen IPS Display Panel B140QAN06.S 2560x1600
  • 5 of 11-image for14" 16:10 165Hz 2.5K LED LCD Screen IPS Display Panel B140QAN06.S 2560x1600
  • 6 of 11-image for14" 16:10 165Hz 2.5K LED LCD Screen IPS Display Panel B140QAN06.S 2560x1600
  • 7 of 11-image for14" 16:10 165Hz 2.5K LED LCD Screen IPS Display Panel B140QAN06.S 2560x1600
  • 8 of 11-image for14" 16:10 165Hz 2.5K LED LCD Screen IPS Display Panel B140QAN06.S 2560x1600
  • 9 of 11-image for14" 16:10 165Hz 2.5K LED LCD Screen IPS Display Panel B140QAN06.S 2560x1600
  • 10 of 11-image for14" 16:10 165Hz 2.5K LED LCD Screen IPS Display Panel B140QAN06.S 2560x1600
  • 11 of 11-image for14" 16:10 165Hz 2.5K LED LCD Screen IPS Display Panel B140QAN06.S 2560x1600
Toolkit Coupon
CHF121.66
Description
Order Pre-Verification Strongly Recommended.
Does it ✓ FIT your system? [Use our Pre Verification help.]
  • Brand: Non Touch Screen
  • Size: 14.0"
  • Resolution: WQXGA QHD+
  • Pixels: 2560 x 1600
  • Backlight Type: Mini-LED
  • Backlight Lamp: DIODE
  • Connector: Standard
  • Pin Connection: 40 Pins
  • Frame: Narrow Frame
  • Finish: Matte/Glossy write in checkout note. Avoid RMA Fees.
  • Condition: NEW
  • Refresh Rate: 165Hz
  • Commodity: Non Touch Screen
  • Technology: 165Hz, MiniLED, Non Touch