14" FHD IPS LCD Screen Display Nv140fhm-n4f Nv140fhm-n65 Nv140fhm-n4n Boe091d
Description
View AllClose
- Brand: Non Touch Screen
- Size: 14.0"
- Resolution: Full HD
- Pixels: 1920 x 1080
- Backlight Type: LED
- Backlight Lamp: DIODE
- Connector: Reverse Uppa
- Pin Connection: 30 Pins