144hz FHD LCD Display LED Screen LP173WFG-SPB3 Gigabyte G7 MD Gaming Laptop
Description
View AllClose
- Brand: Non Touch Screen
- Size: 17.3"
- Backlight Lamp: DIODE
- Connector: Standard
- Pin Connection: 40 Pins
- Side: Bottom Right
- Finish: Matte/Glossy write in checkout note. Avoid RMA Fees.
- Condition: NEW
- Refresh Rate: 144Hz
- Commodity: Non Touch Screen
- Technology: 144Hz, Non Touch