144hz FHD LCD Screen Display Panel B156HAN08.4 HP Pavilion 15-ec2140AX 40 Pin
Description
View AllClose
- Brand: HP Victus
- Size: 15.6"
- Backlight Lamp: DIODE
- Signal Interface: eDP1.4 Connector
- Connector: Standard
- Pin Connection: 40 Pins
- Side: Bottom Right
- Frame: Narrow Frame
- Finish: Matte/Glossy write in checkout note. Avoid RMA Fees.
- Condition: NEW
- Refresh Rate: 144Hz
- Commodity: Non Touch Screen
- Technology: 144Hz, 16.7M, IPS, Non Touch