15.4" LCD Wxga Glossy B154ew08 V.1 Hw2a Fw1 Fw1 b154ew08 Fw1
  • 1 of 8-image for15.4" LCD Wxga Glossy B154ew08 V.1 Hw2a Fw1 Fw1 b154ew08 Fw1
  • 2 of 8-image for15.4" LCD Wxga Glossy B154ew08 V.1 Hw2a Fw1 Fw1 b154ew08 Fw1
  • 3 of 8-image for15.4" LCD Wxga Glossy B154ew08 V.1 Hw2a Fw1 Fw1 b154ew08 Fw1
  • 4 of 8-image for15.4" LCD Wxga Glossy B154ew08 V.1 Hw2a Fw1 Fw1 b154ew08 Fw1
  • 5 of 8-image for15.4" LCD Wxga Glossy B154ew08 V.1 Hw2a Fw1 Fw1 b154ew08 Fw1
  • 6 of 8-image for15.4" LCD Wxga Glossy B154ew08 V.1 Hw2a Fw1 Fw1 b154ew08 Fw1
  • 7 of 8-image for15.4" LCD Wxga Glossy B154ew08 V.1 Hw2a Fw1 Fw1 b154ew08 Fw1
  • 8 of 8-image for15.4" LCD Wxga Glossy B154ew08 V.1 Hw2a Fw1 Fw1 b154ew08 Fw1
Toolkit Coupon
Description
  • Brand: #90
  • Size: 15.4"
  • Backlight Lamp: SINGLE
  • Pin Connection: 30 Pins
Title - B154EW08 V.1, B154EW08, HW2A
Display Upgrade - Downgrade Experiments
Considering upgrading your existing screen (e.g., 60Hz → 144Hz, FHD → QHD or 4K)?