15.6" FHD LCD Screen Display LED IPS Panel B156HAN02.9 AUO6092 1920x1080 30 Pin
  • 1 of 11-image for15.6" FHD LCD Screen Display LED IPS Panel B156HAN02.9 AUO6092 1920x1080 30 Pin
  • 2 of 11-image for15.6" FHD LCD Screen Display LED IPS Panel B156HAN02.9 AUO6092 1920x1080 30 Pin
  • 3 of 11-image for15.6" FHD LCD Screen Display LED IPS Panel B156HAN02.9 AUO6092 1920x1080 30 Pin
  • 4 of 11-image for15.6" FHD LCD Screen Display LED IPS Panel B156HAN02.9 AUO6092 1920x1080 30 Pin
  • 5 of 11-image for15.6" FHD LCD Screen Display LED IPS Panel B156HAN02.9 AUO6092 1920x1080 30 Pin
  • 6 of 11-image for15.6" FHD LCD Screen Display LED IPS Panel B156HAN02.9 AUO6092 1920x1080 30 Pin
  • 7 of 11-image for15.6" FHD LCD Screen Display LED IPS Panel B156HAN02.9 AUO6092 1920x1080 30 Pin
  • 8 of 11-image for15.6" FHD LCD Screen Display LED IPS Panel B156HAN02.9 AUO6092 1920x1080 30 Pin
  • 9 of 11-image for15.6" FHD LCD Screen Display LED IPS Panel B156HAN02.9 AUO6092 1920x1080 30 Pin
  • 10 of 11-image for15.6" FHD LCD Screen Display LED IPS Panel B156HAN02.9 AUO6092 1920x1080 30 Pin
  • 11 of 11-image for15.6" FHD LCD Screen Display LED IPS Panel B156HAN02.9 AUO6092 1920x1080 30 Pin
Toolkit Coupon
SR318.42
Description
Order Pre-Verification Strongly Recommended.
Does it ✓ FIT your system? [Use our Pre Verification help.]
✅  2.Match up narrow 1.75cm connector and design Type 1 connection.
  • Brand: Non Touch Screen
  • Size: 15.6"
  • Resolution: Full HD
  • Pixels: 1920 x 1080
  • Backlight Type: LED
  • Backlight Lamp: DIODE
  • Connector: Narrow 1.75cm
  • Pin Connection: 30 Pins
  • Side: Bottom Right
  • Finish: Matte/Glossy write in checkout note. Avoid RMA Fees.
  • Condition: NEW
  • Commodity: Non Touch Screen
  • Technology: 0.4mm pitch, ComfortView, IPS, Non Touch