15.6" LCD Screen Replacement LQ156D1JW05 Display Panel UHD 3840x2160 40 pin 60HZ Non Touch Side Tabs
  • 1 of 5-image for15.6" LCD Screen Replacement LQ156D1JW05 Display Panel UHD 3840x2160 40 pin 60HZ Non Touch Side Tabs
  • 2 of 5-image for15.6" LCD Screen Replacement LQ156D1JW05 Display Panel UHD 3840x2160 40 pin 60HZ Non Touch Side Tabs
  • 3 of 5-image for15.6" LCD Screen Replacement LQ156D1JW05 Display Panel UHD 3840x2160 40 pin 60HZ Non Touch Side Tabs
  • 4 of 5-image for15.6" LCD Screen Replacement LQ156D1JW05 Display Panel UHD 3840x2160 40 pin 60HZ Non Touch Side Tabs
  • 5 of 5-image for15.6" LCD Screen Replacement LQ156D1JW05 Display Panel UHD 3840x2160 40 pin 60HZ Non Touch Side Tabs
Toolkit Coupon
CHF101.37
Description
Order Pre-Verification Strongly Recommended.
Does it ✓ FIT your system? [Use our Pre Verification help.]
✅  1. We need your existing screen part number to match up design.
  • Brand: Non Touch Screen
  • Size: 15.6"
  • Resolution: UHD
  • Pixels: 3840 x 2160
  • Backlight Type: LED
  • Backlight Lamp: DIODE
  • Signal Interface: eDP1.3 Connector
  • Connector: Standard
  • Pin Connection: 40 Pins