15.6" R156NWF7 R2 HW:2.2 Touch LCD Screen FHD 1920x1080 Matte
  • 1 of 5-image for15.6" R156NWF7 R2 HW:2.2 Touch LCD Screen FHD 1920x1080 Matte
  • 2 of 5-image for15.6" R156NWF7 R2 HW:2.2 Touch LCD Screen FHD 1920x1080 Matte
  • 3 of 5-image for15.6" R156NWF7 R2 HW:2.2 Touch LCD Screen FHD 1920x1080 Matte
  • 4 of 5-image for15.6" R156NWF7 R2 HW:2.2 Touch LCD Screen FHD 1920x1080 Matte
  • 5 of 5-image for15.6" R156NWF7 R2 HW:2.2 Touch LCD Screen FHD 1920x1080 Matte
Toolkit Coupon
Description
Order Pre-Verification Strongly Recommended.
Does it ✓ FIT your system? [Use our Pre Verification help.]
✅  1. We need your laptop serial number to match up screen details with Lenovo.
Lenovo T15 (type 20S6, 20S7) Laptop (ThinkPad) - Type 20S6
Lenovo 5D10V82353
Lenovo SD10Q67027
mn: LENOVO T15 GEN1
Title - R156NWF7, R2
View AllClose
Videos
Display Upgrade - Downgrade Experiments
Considering upgrading your existing screen (e.g., 60Hz → 144Hz, FHD → QHD or 4K)?