16.0" LCD Screen LED Display IPS Panel LP160WQ1-SPA1 LGD0694 2560x1600 40 Pin
  • 1 of 12-image for16.0" LCD Screen LED Display IPS Panel LP160WQ1-SPA1 LGD0694 2560x1600 40 Pin
  • 2 of 12-image for16.0" LCD Screen LED Display IPS Panel LP160WQ1-SPA1 LGD0694 2560x1600 40 Pin
  • 3 of 12-image for16.0" LCD Screen LED Display IPS Panel LP160WQ1-SPA1 LGD0694 2560x1600 40 Pin
  • 4 of 12-image for16.0" LCD Screen LED Display IPS Panel LP160WQ1-SPA1 LGD0694 2560x1600 40 Pin
  • 5 of 12-image for16.0" LCD Screen LED Display IPS Panel LP160WQ1-SPA1 LGD0694 2560x1600 40 Pin
  • 6 of 12-image for16.0" LCD Screen LED Display IPS Panel LP160WQ1-SPA1 LGD0694 2560x1600 40 Pin
  • 7 of 12-image for16.0" LCD Screen LED Display IPS Panel LP160WQ1-SPA1 LGD0694 2560x1600 40 Pin
  • 8 of 12-image for16.0" LCD Screen LED Display IPS Panel LP160WQ1-SPA1 LGD0694 2560x1600 40 Pin
  • 9 of 12-image for16.0" LCD Screen LED Display IPS Panel LP160WQ1-SPA1 LGD0694 2560x1600 40 Pin
  • 10 of 12-image for16.0" LCD Screen LED Display IPS Panel LP160WQ1-SPA1 LGD0694 2560x1600 40 Pin
  • 11 of 12-image for16.0" LCD Screen LED Display IPS Panel LP160WQ1-SPA1 LGD0694 2560x1600 40 Pin
  • 12 of 12-image for16.0" LCD Screen LED Display IPS Panel LP160WQ1-SPA1 LGD0694 2560x1600 40 Pin
Toolkit Coupon
Description
Order Pre-Verification Strongly Recommended.
Does it ✓ FIT your system? [Use our Pre Verification help.]
  • Brand: LG Gram
  • Size: 16"
  • Resolution: WQXGA QHD+
  • Pixels: 2560 x 1600
  • Backlight Type: LED
  • Backlight Lamp: SINGLE
  • Connector: Reverse Uppa
  • Pin Connection: 40 Pins
  • Finish: Matte/Glossy write in checkout note. Avoid RMA Fees.
  • Condition: NEW
  • Refresh Rate: 60Hz