16.0" WQUXGA UHD+ 3840x2400 IPS LCD Screen Display Replacement LED Panel LP160UQ1 SPB1 (SP)(B1) Non Touch
  • 1 of 12-image for16.0" WQUXGA UHD+ 3840x2400 IPS LCD Screen Display Replacement LED Panel LP160UQ1 SPB1 (SP)(B1) Non Touch
  • 2 of 12-image for16.0" WQUXGA UHD+ 3840x2400 IPS LCD Screen Display Replacement LED Panel LP160UQ1 SPB1 (SP)(B1) Non Touch
  • 3 of 12-image for16.0" WQUXGA UHD+ 3840x2400 IPS LCD Screen Display Replacement LED Panel LP160UQ1 SPB1 (SP)(B1) Non Touch
  • 4 of 12-image for16.0" WQUXGA UHD+ 3840x2400 IPS LCD Screen Display Replacement LED Panel LP160UQ1 SPB1 (SP)(B1) Non Touch
  • 5 of 12-image for16.0" WQUXGA UHD+ 3840x2400 IPS LCD Screen Display Replacement LED Panel LP160UQ1 SPB1 (SP)(B1) Non Touch
  • 6 of 12-image for16.0" WQUXGA UHD+ 3840x2400 IPS LCD Screen Display Replacement LED Panel LP160UQ1 SPB1 (SP)(B1) Non Touch
  • 7 of 12-image for16.0" WQUXGA UHD+ 3840x2400 IPS LCD Screen Display Replacement LED Panel LP160UQ1 SPB1 (SP)(B1) Non Touch
  • 8 of 12-image for16.0" WQUXGA UHD+ 3840x2400 IPS LCD Screen Display Replacement LED Panel LP160UQ1 SPB1 (SP)(B1) Non Touch
  • 9 of 12-image for16.0" WQUXGA UHD+ 3840x2400 IPS LCD Screen Display Replacement LED Panel LP160UQ1 SPB1 (SP)(B1) Non Touch
  • 10 of 12-image for16.0" WQUXGA UHD+ 3840x2400 IPS LCD Screen Display Replacement LED Panel LP160UQ1 SPB1 (SP)(B1) Non Touch
  • 11 of 12-image for16.0" WQUXGA UHD+ 3840x2400 IPS LCD Screen Display Replacement LED Panel LP160UQ1 SPB1 (SP)(B1) Non Touch
  • 12 of 12-image for16.0" WQUXGA UHD+ 3840x2400 IPS LCD Screen Display Replacement LED Panel LP160UQ1 SPB1 (SP)(B1) Non Touch
  • Brand: Non Touch Screen
  • Size: 16"
  • Resolution: UHD+ WQUXGA
  • Pixels: 3840 x 2400
  • Backlight Type: LED
  • Connector: Double Uppa Reverse Connection
  • Pin Connection: 40 Pins
  • Finish: Matte/Glossy write in checkout note. Avoid RMA Fees.
  • Condition: NEW
  • Refresh Rate: 60Hz