2.8K OLED LCD Screen Display Panel ATNA40CU03 ATNA40CU03-002 2880x1800 40 Pin
  • 1 of 10-image for2.8K OLED LCD Screen Display Panel ATNA40CU03 ATNA40CU03-002 2880x1800 40 Pin
  • 2 of 10-image for2.8K OLED LCD Screen Display Panel ATNA40CU03 ATNA40CU03-002 2880x1800 40 Pin
  • 3 of 10-image for2.8K OLED LCD Screen Display Panel ATNA40CU03 ATNA40CU03-002 2880x1800 40 Pin
  • 4 of 10-image for2.8K OLED LCD Screen Display Panel ATNA40CU03 ATNA40CU03-002 2880x1800 40 Pin
  • 5 of 10-image for2.8K OLED LCD Screen Display Panel ATNA40CU03 ATNA40CU03-002 2880x1800 40 Pin
  • 6 of 10-image for2.8K OLED LCD Screen Display Panel ATNA40CU03 ATNA40CU03-002 2880x1800 40 Pin
  • 7 of 10-image for2.8K OLED LCD Screen Display Panel ATNA40CU03 ATNA40CU03-002 2880x1800 40 Pin
  • 8 of 10-image for2.8K OLED LCD Screen Display Panel ATNA40CU03 ATNA40CU03-002 2880x1800 40 Pin
  • 9 of 10-image for2.8K OLED LCD Screen Display Panel ATNA40CU03 ATNA40CU03-002 2880x1800 40 Pin
  • 10 of 10-image for2.8K OLED LCD Screen Display Panel ATNA40CU03 ATNA40CU03-002 2880x1800 40 Pin
Toolkit Coupon
Description
Order Pre-Verification Strongly Recommended.
Does it ✓ FIT your system? [Use our Pre Verification help.]
  • Brand: Non Touch Screen
  • Size: 14.0"
  • Pixels: 2880 x 1800
  • Backlight Type: OLED
  • Backlight Lamp: SINGLE
  • Connector: Reverse Uppa
  • Pin Connection: 40 Pins
  • Finish: Matte/Glossy write in checkout note. Avoid RMA Fees.
  • Condition: NEW
  • Refresh Rate: 120Hz
  • Commodity: Non Touch Screen
  • Technology: 120Hz, 2.8K, IPS, Non Touch, OLED