27" HP 27-CR0009D 27-CR0034D LCD Non Touch Screen Display Panel FHD 30 pin
  • 1 of 9-image for27" HP 27-CR0009D 27-CR0034D LCD Non Touch Screen Display Panel FHD 30 pin
  • 2 of 9-image for27" HP 27-CR0009D 27-CR0034D LCD Non Touch Screen Display Panel FHD 30 pin
  • 3 of 9-image for27" HP 27-CR0009D 27-CR0034D LCD Non Touch Screen Display Panel FHD 30 pin
  • 4 of 9-image for27" HP 27-CR0009D 27-CR0034D LCD Non Touch Screen Display Panel FHD 30 pin
  • 5 of 9-image for27" HP 27-CR0009D 27-CR0034D LCD Non Touch Screen Display Panel FHD 30 pin
  • 6 of 9-image for27" HP 27-CR0009D 27-CR0034D LCD Non Touch Screen Display Panel FHD 30 pin
  • 7 of 9-image for27" HP 27-CR0009D 27-CR0034D LCD Non Touch Screen Display Panel FHD 30 pin
  • 8 of 9-image for27" HP 27-CR0009D 27-CR0034D LCD Non Touch Screen Display Panel FHD 30 pin
  • 9 of 9-image for27" HP 27-CR0009D 27-CR0034D LCD Non Touch Screen Display Panel FHD 30 pin
Toolkit Coupon
AED785.99
Description
Order Pre-Verification Strongly Recommended.
Does it ✓ FIT your system? [Use our Pre Verification help.]
  • Brand: HPDell OmniStudioInspiron
  • Size: 27"
  • Resolution: Full HD
  • Pixels: 1920 x 1080
  • Backlight Type: LED
  • Backlight Lamp: DIODE
  • Frame: Borderless
  • Finish: Matte/Glossy write in checkout note. Avoid RMA Fees.
  • Condition: NEW
  • Refresh Rate: 75Hz