4K 15.6" UHD IPS laptop LCD Screen CHIMEI N156DCE-GN2 REV.B3 Panel 40 Pin
  • 1 of 7-image for4K 15.6" UHD IPS laptop LCD Screen CHIMEI N156DCE-GN2 REV.B3 Panel 40 Pin
  • 2 of 7-image for4K 15.6" UHD IPS laptop LCD Screen CHIMEI N156DCE-GN2 REV.B3 Panel 40 Pin
  • 3 of 7-image for4K 15.6" UHD IPS laptop LCD Screen CHIMEI N156DCE-GN2 REV.B3 Panel 40 Pin
  • 4 of 7-image for4K 15.6" UHD IPS laptop LCD Screen CHIMEI N156DCE-GN2 REV.B3 Panel 40 Pin
  • 5 of 7-image for4K 15.6" UHD IPS laptop LCD Screen CHIMEI N156DCE-GN2 REV.B3 Panel 40 Pin
  • 6 of 7-image for4K 15.6" UHD IPS laptop LCD Screen CHIMEI N156DCE-GN2 REV.B3 Panel 40 Pin
  • 7 of 7-image for4K 15.6" UHD IPS laptop LCD Screen CHIMEI N156DCE-GN2 REV.B3 Panel 40 Pin
Toolkit Coupon
Description
Order Pre-Verification Strongly Recommended.
Does it ✓ FIT your system? [Use our Pre Verification help.]
✅  2.Listed is non Touch Screen .You are not ordering Touch Screen Assembly.
  • Brand: Non Touch Screen
  • Size: 15.6"
  • Resolution: UHD
  • Pixels: 3840 x 2160
  • Backlight Type: LED
  • Backlight Lamp: DIODE
  • Connector: EDP1.4
  • Pin Connection: 40 Pins