4K 17.3" UHD IPS LAPTOP LCD Screen AUO B173ZAN03.0 AUO309B Non Touch InfinityEdge
Description
View AllClose
- Brand: Non Touch Screen
- Size: 17.3"
- Resolution: UHD
- Pixels: 3840 x 2160
- Backlight Type: LED
- Backlight Lamp: DIODE
- Pin Connection: 40 Pins
- Side: Bottom Right
- Finish: Matte/Glossy write in checkout note. Avoid RMA Fees.
- Condition: NEW
- Refresh Rate: 60Hz