847664-005 Nt140whm-n31 HP LCD 14.0" Led 14-cb 14-cb112wm
  • 1 of 9-image for847664-005 Nt140whm-n31 HP LCD 14.0" Led 14-cb 14-cb112wm
  • 2 of 9-image for847664-005 Nt140whm-n31 HP LCD 14.0" Led 14-cb 14-cb112wm
  • 3 of 9-image for847664-005 Nt140whm-n31 HP LCD 14.0" Led 14-cb 14-cb112wm
  • 4 of 9-image for847664-005 Nt140whm-n31 HP LCD 14.0" Led 14-cb 14-cb112wm
  • 5 of 9-image for847664-005 Nt140whm-n31 HP LCD 14.0" Led 14-cb 14-cb112wm
  • 6 of 9-image for847664-005 Nt140whm-n31 HP LCD 14.0" Led 14-cb 14-cb112wm
  • 7 of 9-image for847664-005 Nt140whm-n31 HP LCD 14.0" Led 14-cb 14-cb112wm
  • 8 of 9-image for847664-005 Nt140whm-n31 HP LCD 14.0" Led 14-cb 14-cb112wm
  • 9 of 9-image for847664-005 Nt140whm-n31 HP LCD 14.0" Led 14-cb 14-cb112wm
Toolkit Coupon
Description
Order Pre-Verification Strongly Recommended.
Does it ✓ FIT your system? [Use our Pre Verification help.]
✅  1.Standard 30 pin non touch screen.
✅  2.No Touch Glass or Touch Parts are included.
HP 847664-005 NT140WHM-N31 B140XTN02.D N140BGA-EB3 REV.C1 B140XTN02.D HW:7A FW:1 HP 847664-005 NT140WHM-N31 B140XTN02.D N140BGA-EB3 REV.C1 Compatible PN n140bga-eb3 rev.c1 HP 847664-005 NT140WHM-N31 B140XTN02.D N140BGA-EB3 REV.C1 HP 847664-005 NT140WHM-N31
Title - NT140WHM-N31, HP 14-CB, HP 847664-005, HP 14-CB112WM
View AllClose
Videos
Display Upgrade - Downgrade Experiments
Considering upgrading your existing screen (e.g., 60Hz → 144Hz, FHD → QHD or 4K)?