847664-007 B140XTN02.D HP LCD 14.0" LED 14-BK 14-BK061ST Screen
  • 1 of 9-image for847664-007 B140XTN02.D HP LCD 14.0" LED 14-BK 14-BK061ST Screen
  • 2 of 9-image for847664-007 B140XTN02.D HP LCD 14.0" LED 14-BK 14-BK061ST Screen
  • 3 of 9-image for847664-007 B140XTN02.D HP LCD 14.0" LED 14-BK 14-BK061ST Screen
  • 4 of 9-image for847664-007 B140XTN02.D HP LCD 14.0" LED 14-BK 14-BK061ST Screen
  • 5 of 9-image for847664-007 B140XTN02.D HP LCD 14.0" LED 14-BK 14-BK061ST Screen
  • 6 of 9-image for847664-007 B140XTN02.D HP LCD 14.0" LED 14-BK 14-BK061ST Screen
  • 7 of 9-image for847664-007 B140XTN02.D HP LCD 14.0" LED 14-BK 14-BK061ST Screen
  • 8 of 9-image for847664-007 B140XTN02.D HP LCD 14.0" LED 14-BK 14-BK061ST Screen
  • 9 of 9-image for847664-007 B140XTN02.D HP LCD 14.0" LED 14-BK 14-BK061ST Screen
Toolkit Coupon
Description
Order Pre-Verification Strongly Recommended.
Does it ✓ FIT your system? [Use our Pre Verification help.]
✅  1.Standard 30 pin non touch screen.
✅  2.No Touch Glass or Touch Parts are included.
Compatible PN n140bga-eb3 rev.c1 HP 847664-007
Title - HP 14-BK, B140XTN02.D, HP 847664-007, HP 14-BK061ST
View AllClose
Videos
Display Upgrade - Downgrade Experiments
Considering upgrading your existing screen (e.g., 60Hz → 144Hz, FHD → QHD or 4K)?