Acer Chromebook C871T LCD Touch Screen Display 12" HD+ 1366x912 KL.12005.004
Description
View AllClose
- Brand: Touch Panel
- Size: 12.0"
- Resolution: HD+
- Pixels: 1366 x 912
- Backlight Type: LED
- Backlight Lamp: DIODE
- Pin Connection: 40 Pins