Acer spares KL.15605.063 15.6" FHD AG IPS 144hz Display Screen Panel matte
Description
View AllClose
- Brand: Non Touch Screen
- Size: 15.6"
- Resolution: Full HD
- Pixels: 1920 x 1080
- Backlight Type: LED
- Backlight Lamp: DIODE
- Connector: Standard
- Pin Connection: 40 Pins
- Condition: NEW
- Refresh Rate: 144Hz
- Commodity: Non Touch Screen
- Technology: 144Hz, 72% NTSC