Acer SWIFT GO 16 SFG16-72-5342 16.0" 1920X1200 40 Pin Touch Screen
  • 1 of 10-image forAcer SWIFT GO 16 SFG16-72-5342 16.0" 1920X1200 40 Pin Touch Screen
  • 2 of 10-image forAcer SWIFT GO 16 SFG16-72-5342 16.0" 1920X1200 40 Pin Touch Screen
  • 3 of 10-image forAcer SWIFT GO 16 SFG16-72-5342 16.0" 1920X1200 40 Pin Touch Screen
  • 4 of 10-image forAcer SWIFT GO 16 SFG16-72-5342 16.0" 1920X1200 40 Pin Touch Screen
  • 5 of 10-image forAcer SWIFT GO 16 SFG16-72-5342 16.0" 1920X1200 40 Pin Touch Screen
  • 6 of 10-image forAcer SWIFT GO 16 SFG16-72-5342 16.0" 1920X1200 40 Pin Touch Screen
  • 7 of 10-image forAcer SWIFT GO 16 SFG16-72-5342 16.0" 1920X1200 40 Pin Touch Screen
  • 8 of 10-image forAcer SWIFT GO 16 SFG16-72-5342 16.0" 1920X1200 40 Pin Touch Screen
  • 9 of 10-image forAcer SWIFT GO 16 SFG16-72-5342 16.0" 1920X1200 40 Pin Touch Screen
  • 10 of 10-image forAcer SWIFT GO 16 SFG16-72-5342 16.0" 1920X1200 40 Pin Touch Screen
Toolkit Coupon
Description
Order Pre-Verification Strongly Recommended.
Does it ✓ FIT your system? [Use our Pre Verification help.]
  • Brand: HPAcerLenovo ZBook PowerSWIFT GO 16ThinkPad
  • Size: 16"
  • Resolution: FHD+ WUXGA
  • Pixels: 1920 x 1200
  • Backlight Type: LED
  • Backlight Lamp: DIODE
  • Connector: Reverse Uppa
  • Pin Connection: 40 Pins