Acer V5-122P V5-132P Touch Screen LCD Assembly B116XAN03.2 6M.M91N1.002
Condition:
Used
  • 1 of 3-image forAcer V5-122P V5-132P Touch Screen LCD Assembly B116XAN03.2 6M.M91N1.002
  • 2 of 3-image forAcer V5-122P V5-132P Touch Screen LCD Assembly B116XAN03.2 6M.M91N1.002
  • 3 of 3-image forAcer V5-122P V5-132P Touch Screen LCD Assembly B116XAN03.2 6M.M91N1.002
Toolkit Coupon
Description
Order Pre-Verification Strongly Recommended.
Does it ✓ FIT your system? [Use our Pre Verification help.]
  • Brand: Complete Hinge Up Touch Screen Assembly
  • Size: 11.6"
  • Resolution: WXGA HD
  • Pixels: 1366 x 768
  • Backlight Type: LED
  • Backlight Lamp: DIODE
  • Finish: Transparent
  • Condition: Used
  • Commodity: Complete Hinge Up Touch Screen Assembly
  • Technology: Touch
  • Dead Pixel Policy: In Accordance with ISO 13406-2 norm.
  • Source: Factory Direct
  • Packaging: Fragile Customized Package
  • Compatibility: OEM
Acer 65.4LKZ1.005 B116XAN03.2
B116XAN03.2
MS2377
Title - ACER V5-122P, ACER V5-132P, ACER 6M.M91N1.002, B116XAN03.2
Display Upgrade - Downgrade Experiments
Considering upgrading your existing screen (e.g., 60Hz → 144Hz, FHD → QHD or 4K)?