ASUS ROG Flow X13 2022 GV302 WQXGA Screen LCD Touch Assembly TL134ADXP01-01
  • 1 of 10-image forASUS ROG Flow X13 2022 GV302 WQXGA Screen LCD Touch Assembly TL134ADXP01-01
  • 2 of 10-image forASUS ROG Flow X13 2022 GV302 WQXGA Screen LCD Touch Assembly TL134ADXP01-01
  • 3 of 10-image forASUS ROG Flow X13 2022 GV302 WQXGA Screen LCD Touch Assembly TL134ADXP01-01
  • 4 of 10-image forASUS ROG Flow X13 2022 GV302 WQXGA Screen LCD Touch Assembly TL134ADXP01-01
  • 5 of 10-image forASUS ROG Flow X13 2022 GV302 WQXGA Screen LCD Touch Assembly TL134ADXP01-01
  • 6 of 10-image forASUS ROG Flow X13 2022 GV302 WQXGA Screen LCD Touch Assembly TL134ADXP01-01
  • 7 of 10-image forASUS ROG Flow X13 2022 GV302 WQXGA Screen LCD Touch Assembly TL134ADXP01-01
  • 8 of 10-image forASUS ROG Flow X13 2022 GV302 WQXGA Screen LCD Touch Assembly TL134ADXP01-01
  • 9 of 10-image forASUS ROG Flow X13 2022 GV302 WQXGA Screen LCD Touch Assembly TL134ADXP01-01
  • 10 of 10-image forASUS ROG Flow X13 2022 GV302 WQXGA Screen LCD Touch Assembly TL134ADXP01-01
Toolkit Coupon
Description
Order Pre-Verification Strongly Recommended.
Does it ✓ FIT your system? [Use our Pre Verification help.]
  • Brand: Asus Rog Flow X13
  • Size: 13.4"
  • Resolution: FHD+(1920X1200)-WQXGA (2560X1600)
  • Backlight Type: LED
  • Backlight Lamp: SINGLE
  • Pin Connection: 40 Pins
  • Finish: Transparent
  • Condition: NEW
  • Refresh Rate: 60Hz-165Hz
  • Commodity: Touch Screen Assembly
  • Technology: 2-in-1, Touch, WVA
  • Dead Pixel Policy: In Accordance with ISO 13406-2 norm.
  • Source: Factory Direct
  • Packaging: Fragile Customized Package
  • Compatibility: OEM
  • Warranty Information: Covered by 30-day replacement warranty.
NE134WUM-N82
TL134ADXP01
ASNGRM-013422062 V0.2
Title - ASUS X13, GV302, 2022, TL134ADXP01-01
View AllClose
Videos
Display Upgrade - Downgrade Experiments
Considering upgrading your existing screen (e.g., 60Hz → 144Hz, FHD → QHD or 4K)?