ATNA60YV02-0 OLED Screen Display 16" QHD 3840x2400 40 Pin
Description
View AllClose
- Brand: Non Touch Screen
- Size: 16"
- Resolution: UHD+ WQUXGA
- Pixels: 3840 x 2400
- Backlight Type: OLED
- Backlight Lamp: DIODE
- Connector: LVDS
- Pin Connection: 40 Pins
- Side: Bottom Right
- Condition: NEW
- Refresh Rate: 60Hz