AUO B156ZAN03.6 15.6" UHD 4K 3840x2160 IPS 60Hz LCD Display Screen
  • 1 of 4-image forAUO B156ZAN03.6 15.6" UHD 4K 3840x2160 IPS 60Hz LCD Display Screen
  • 2 of 4-image forAUO B156ZAN03.6 15.6" UHD 4K 3840x2160 IPS 60Hz LCD Display Screen
  • 3 of 4-image forAUO B156ZAN03.6 15.6" UHD 4K 3840x2160 IPS 60Hz LCD Display Screen
  • 4 of 4-image forAUO B156ZAN03.6 15.6" UHD 4K 3840x2160 IPS 60Hz LCD Display Screen
Toolkit Coupon
SR510.65
Description
Order Pre-Verification Strongly Recommended.
Does it ✓ FIT your system? [Use our Pre Verification help.]
✅  1. We need your laptop serial number to match up connections with HP.
✅  2. We need existing screen part number to match up connection with HP.
Title - AU OPTRONICS B156ZAN03.6
View AllClose
Videos
Display Upgrade - Downgrade Experiments
Considering upgrading your existing screen (e.g., 60Hz → 144Hz, FHD → QHD or 4K)?