AUO LCD Panel 17.3" 1920x1080 FHD Matte LVDS B173HW02_V.1 Screen Display
  • 1 of 7-image forAUO LCD Panel 17.3" 1920x1080 FHD Matte LVDS B173HW02_V.1 Screen Display
  • 2 of 7-image forAUO LCD Panel 17.3" 1920x1080 FHD Matte LVDS B173HW02_V.1 Screen Display
  • 3 of 7-image forAUO LCD Panel 17.3" 1920x1080 FHD Matte LVDS B173HW02_V.1 Screen Display
  • 4 of 7-image forAUO LCD Panel 17.3" 1920x1080 FHD Matte LVDS B173HW02_V.1 Screen Display
  • 5 of 7-image forAUO LCD Panel 17.3" 1920x1080 FHD Matte LVDS B173HW02_V.1 Screen Display
  • 6 of 7-image forAUO LCD Panel 17.3" 1920x1080 FHD Matte LVDS B173HW02_V.1 Screen Display
  • 7 of 7-image forAUO LCD Panel 17.3" 1920x1080 FHD Matte LVDS B173HW02_V.1 Screen Display
Toolkit Coupon
Description
B173HW02_V.1 18010-17320300 ; 18G241730310Q
B173HW02
B173HW02 V.1
Dell 391-BBGI
AUO LCD Panel 17,3" 1980x1080 FHD Matte LVDS
Title - B173HW02_V.1
Display Upgrade - Downgrade Experiments
Considering upgrading your existing screen (e.g., 60Hz → 144Hz, FHD → QHD or 4K)?