AUO LCD Touch Screen Digitizer Assembly Microsoft Surface PRO 3 1631 TOM12H20 V1.1
- Availability:
- Available for online orders only. No rush shipping.
Description
View AllClose
- Brand: Touch Screen Assembly
- Size: 12"
- Resolution: WQHD
- Pixels: 2160 x 1440
- Backlight Type: LED
- Backlight Lamp: DIODE
- Finish: Transparent
- Condition: NEW
- Commodity: Touch Screen Assembly
- Technology: Surface, Touch
- Dead Pixel Policy: In Accordance with ISO 13406-2 norm.
- Source: Factory Direct
- Packaging: Fragile Customized Package
- Compatibility: OEM
- Warranty Information: Covered by 30-day replacement warranty.
TOM12H20 V1.1 LTL120QL01 X884302-002 LTL120QL01-003 LTL120QL01-001
TOM12H20
LTL120QL01-001 TOM12H20 V1.1 LTL120QL01 X884302-002 LTL120QL01-003 LTL120QL01-001
VGL-00001
TOM12H20
VGL-00001
Microsoft Pro 3 (1631)
Title - MICROSOFT TOM12H20, 1631
Display Upgrade - Downgrade Experiments
Considering upgrading your existing screen (e.g., 60Hz → 144Hz, FHD → QHD or 4K)?