B133han02.7 LCD Display Screen 13.3" 1920x1080 FHD LED 30 Pin bqp
  • 1 of 11-image forB133han02.7 LCD Display Screen 13.3" 1920x1080 FHD LED 30 Pin bqp
  • 2 of 11-image forB133han02.7 LCD Display Screen 13.3" 1920x1080 FHD LED 30 Pin bqp
  • 3 of 11-image forB133han02.7 LCD Display Screen 13.3" 1920x1080 FHD LED 30 Pin bqp
  • 4 of 11-image forB133han02.7 LCD Display Screen 13.3" 1920x1080 FHD LED 30 Pin bqp
  • 5 of 11-image forB133han02.7 LCD Display Screen 13.3" 1920x1080 FHD LED 30 Pin bqp
  • 6 of 11-image forB133han02.7 LCD Display Screen 13.3" 1920x1080 FHD LED 30 Pin bqp
  • 7 of 11-image forB133han02.7 LCD Display Screen 13.3" 1920x1080 FHD LED 30 Pin bqp
  • 8 of 11-image forB133han02.7 LCD Display Screen 13.3" 1920x1080 FHD LED 30 Pin bqp
  • 9 of 11-image forB133han02.7 LCD Display Screen 13.3" 1920x1080 FHD LED 30 Pin bqp
  • 10 of 11-image forB133han02.7 LCD Display Screen 13.3" 1920x1080 FHD LED 30 Pin bqp
  • 11 of 11-image forB133han02.7 LCD Display Screen 13.3" 1920x1080 FHD LED 30 Pin bqp
Toolkit Coupon
Description
Order Pre-Verification Strongly Recommended.
Does it ✓ FIT your system? [Use our Pre Verification help.]
✅  1. Listed product is raw screen ONLY without touch. You are NOT buying touch screen assembly.
  • Brand: Non Touch Screen
  • Size: 13.3"
  • Resolution: Full HD
  • Pixels: 1920 x 1080
  • Backlight Type: LED
  • Backlight Lamp: DIODE
  • Pin Connection: 30 Pins