B133HAN04.6 Non Touch Led Lcd Screen 13.3" FHD 1920x1080 30 Pin
  • 1 of 6-image forB133HAN04.6 Non Touch Led Lcd Screen 13.3" FHD 1920x1080 30 Pin
  • 2 of 6-image forB133HAN04.6 Non Touch Led Lcd Screen 13.3" FHD 1920x1080 30 Pin
  • 3 of 6-image forB133HAN04.6 Non Touch Led Lcd Screen 13.3" FHD 1920x1080 30 Pin
  • 4 of 6-image forB133HAN04.6 Non Touch Led Lcd Screen 13.3" FHD 1920x1080 30 Pin
  • 5 of 6-image forB133HAN04.6 Non Touch Led Lcd Screen 13.3" FHD 1920x1080 30 Pin
  • 6 of 6-image forB133HAN04.6 Non Touch Led Lcd Screen 13.3" FHD 1920x1080 30 Pin
Toolkit Coupon
CHF91.44
Description
Order Pre-Verification Strongly Recommended.
Does it ✓ FIT your system? [Use our Pre Verification help.]
✅  1.Non Touch Raw Screen only.
✅  1. We need your laptop service tag to check out screen details with Dell.
✅  2. Provide your existing screen part number.
✅  3. Raw Non Touch Screen.
  • Brand: Non Touch Screen
  • Size: 13.3"
  • Resolution: Full HD
  • Pixels: 1920 x 1080
  • Backlight Type: LED
  • Backlight Lamp: DIODE
  • Connector: Reverse Uppa
  • Pin Connection: 30 Pins