B140XTN03.3 LCD Screen Matte HD 1366x768 Display 14.0"
  • 1 of 9-image forB140XTN03.3 LCD Screen Matte HD 1366x768 Display 14.0"
  • 2 of 9-image forB140XTN03.3 LCD Screen Matte HD 1366x768 Display 14.0"
  • 3 of 9-image forB140XTN03.3 LCD Screen Matte HD 1366x768 Display 14.0"
  • 4 of 9-image forB140XTN03.3 LCD Screen Matte HD 1366x768 Display 14.0"
  • 5 of 9-image forB140XTN03.3 LCD Screen Matte HD 1366x768 Display 14.0"
  • 6 of 9-image forB140XTN03.3 LCD Screen Matte HD 1366x768 Display 14.0"
  • 7 of 9-image forB140XTN03.3 LCD Screen Matte HD 1366x768 Display 14.0"
  • 8 of 9-image forB140XTN03.3 LCD Screen Matte HD 1366x768 Display 14.0"
  • 9 of 9-image forB140XTN03.3 LCD Screen Matte HD 1366x768 Display 14.0"
Toolkit Coupon
Description
Order Pre-Verification Strongly Recommended.
Does it ✓ FIT your system? [Use our Pre Verification help.]
✅  1.Standard 30 pin non touch screen.
✅  2.No Touch Glass or Touch Parts are included.
Title - B140XTN03.3
View AllClose
Videos
Display Upgrade - Downgrade Experiments
Considering upgrading your existing screen (e.g., 60Hz → 144Hz, FHD → QHD or 4K)?