B156XTT01.1 H/W: 3A LED LCD Touch Screen Dell 15.6" HD Laptop Display
  • 1 of 5-image forB156XTT01.1 H/W: 3A LED LCD Touch Screen Dell 15.6" HD Laptop Display
  • 2 of 5-image forB156XTT01.1 H/W: 3A LED LCD Touch Screen Dell 15.6" HD Laptop Display
  • 3 of 5-image forB156XTT01.1 H/W: 3A LED LCD Touch Screen Dell 15.6" HD Laptop Display
  • 4 of 5-image forB156XTT01.1 H/W: 3A LED LCD Touch Screen Dell 15.6" HD Laptop Display
  • 5 of 5-image forB156XTT01.1 H/W: 3A LED LCD Touch Screen Dell 15.6" HD Laptop Display
Toolkit Coupon
Description
Order Pre-Verification Strongly Recommended.
Does it ✓ FIT your system? [Use our Pre Verification help.]
✅  1. We need your laptop service tag / serial number to match up screen information.
  • Brand: Touch Panel
  • Size: 15.6"
  • Resolution: WXGA HD
  • Pixels: 1366 x 768
  • Backlight Type: LED
  • Backlight Lamp: DIODE
  • Connector: Standard
  • Pin Connection: 40 Pins